KONST / Litografier / Färglitografi 12022200
nr 1202 2200
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Furusund. Signerad, numrerad 194/290, motivet: 38x46 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 10 september 2018
kl 20:08:14
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö